Film Oklamaný online

Snímek s krátký ale výstižným názvem Oklamaný online pro vás. To jsme si opravdu nemohli nechat ujít! Historické drama od režisérky Sofii Coppola podle knihy Thomase Cullinana. Podíváme se do časů americké občanské války do netradičního prostředí.

Pro všechny milovníky kvalitního dramatu tady máme film, který jistě už znáte. Čekali jsme na něj dlouho a o to více jsme se na něj všichni těšili. Režisérka slavného jména Sofia Coppola si pro nás připravila opravdu syrové drama s hlubokým příběhem. Navíc zasazené do pro nás naprosto neznámé doby a prostředí. Nebo vy snad víte něco o amerických internátních školách za časů americké občanské války? Já se nestydím říci, že nevím nic. Proto mě také tento 94 minut dlouhý historický příběh opravdu velmi zaujal.

Film Oklamaný online ke zhlédnutí a zdarma.

Tvůrci a herci

Pokračovatelka slavného filmařského rodu Sofia Coppola rozhodně není žádnou začátečnicí. Na kontě má více než desítku kvalitních filmů a tento jistě nebude výjimkou.

Působivé americké drama.

Příběh

Příběh americké internátní školy za časů občanské války. Výuka mladých dívek probíhá tak jako kdysi. Jako by skoro venku ani nezuřila válka. Žádní muži jen pečlivý dril mladých dívek. Jednoho dne ale na dveře zaklepe zraněný důstojník John McBurney.

Snímek Oklamaný můžeme jedině doporučit.

Film Oklamaný online ke zhlédnutí

Americký snímek Oklamaný už na vás čeká online k přehrání. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše přes internet. I když se tedy jedná jenom o trailer. I ten vám ale hodně napoví o tom, zda tento film stojí za to a zda se na něj opravdu vyplatí podívat.

Závěr

Oklamaný je prvotřídní historické drama z netypického prostředí. Na tomto filmu se nám líbí snad vše od příběhu, lokací, herecké obsazení i celkové vyznění, které dokázala režisérka Sofia Coppola filmu vtisknout. Je to zkrátka perfektní podívaná a my vám můžeme jenom doporučit, abyste jí zkusili také! Více není co dodat!