Holky na tahu online

Film Holky na tahu online ke zhlédnutí. Nová americká bláznivá komedie už tady čeká na vás ke zhlédnutí. Pojďte si jí přehrát přes internet, ať víte do čeho jdete. Můžeme vám slíbit, že to bude stát za to. Tak divokou dámskou jízdu jste ještě neviděli.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili online ke zhlédnutí film Holky na tahu. Je to další z odvážným a bláznivých amerických komedií, která si nebere vůbec žádné servítky. Když se po letech setká pětice skvělých kamarádek z vysoké školy, tak se začnou dít opravdové divy. Film měl premiéru v českých kinech 22. 6. 2017, ale vy si ho s námi budete moci přehrát prakticky kdykoliv. Těžko budete hledat v těchto vedrech lepší snímek na prázdninové odreagování.

Holky na tahu online ke zhlédnutí pro vás.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí mladá režisérka Lucia Aniello pro kterou to byl její vůbec první snímek. Tedy celovečerní film, protože jinak už má za sebou poměrně dost seriálů. Znáte třeba Outher space nebo Broad city? Sama Lucia je dokonce i spoluautorkou scénáře, který vytvořila společně s Paulem W. Downsem.

Film je dlouhý 96 minut a kromě komediální roviny má i svou dramatickou linku. I když ta je naštěstí velmi mírná a to hlavní je skutečně se zasmát. Co se týká technických profesí, tak za kamera se postavil Sean Porter a hudbu složil Dominic Lewis.

Na pětici kamarádek čeká dobrodružství!

Herecké obsazení také není k zahození a některá jména jistě dobře znáte: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoë Kravitz, Jillian Bell, Ilana Glazer, Colton Haynes nebo třeba Demi Moore.

Příběh

A o čem to celé je? Po dlouhých deseti letech se rozhodli sejít nejlepší kamarádky. Pětice žen, která spolu na vysoké škole zažila mnoho dobrodružství, které si budou pamatovat po zbytek života. Pak se rozprchli po Spojených státech a každá si žila víceméně svůj vlastní život. Teď se konečně sešli na společném víkendu v Miami, aby si zavzpomínali a třeba si i zažili něco nového. Jak už ale tušíte, tak se něco zvrtne. Velmi ošklivě zvrtne.

Zábavná americká komedie.

Omylem totiž zabijí striptéra, který jim měl zpříjemnit pobyt. Nastane obrovský zmatek a sled nepředvídatelných událostí, jejichž cílem má být zahladit veškeré stopy. Našim dámám se to celé trochu vymkne z ruky, ale přesto ani tento nepříjemný detail jim nemůže zkazit celé jejich unikátní setkání.

Holky na tahu online ke zhlédnutí

Film Holky na tahu si můžete přehrát s námi online hezky pohodlně a zdarma. Video je v perfektní kvalitě a streamování přes internet je opravdu velmi jednoduché. Trailer vám lépe, než cokoliv jiného prozradí, zda je na co se těšit.

Závěr

Holky na tahu jsou další bláznivá a nekorektní americká komedie. Je až s podivem, jak v místy tak puritánské zemi mohou vznikat tak odvážné filmy. S holkami se opravdu pobavíte a zasmějete, což není žádný planý slib. Režisérka Lucia Aniello je opravdu schopná vypravěčka, která má originální rukopis. Za nás tedy můžeme tento film jenom doporučit a na začátek léta si opravdu neumíme představit nic lepšího, co byste si měli pustit! Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.