Král Belgičanů online

Film Král Belgičanů online ke zhlédnutí. Nové belgické komediální drama už na vás čeká přímo zde. Přehrajte si ho jednoduše přes internet a neřešte žádné překážky. Příběh, který by se mohl skutečně stát, kdyby se rozpadla Belgie a pan král byl zrovna při té příležitosti na státní návštěvě stovky kilometrů daleko.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás připravili opravdu hodně zajímavý snímek Král Belgičanů online založený na hypotetických událostech. Je to zábavná komedie, která však má i svůj přesah, protože je založená na skutečných reáliích. Snad vás tedy tento film zaujme a více než pobaví. V českých kinech měl premiéru ve čtvrtek 8. června 2017. Vy si ho ale s námi budete moci pustit v pravdě kdykoliv. A o čem to vlastně celé je? To vám moc rádi hned prozradíme.

Film Král Belgičanů online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí režisérské duo Peter Brosens, Jessica Hope Woodworth. Nejsou to žádní nováčci a zásadně pracují spolu. Na kontě mají už asi pět filmů. A oba dva jsou společně i autory scénáře. Už jenom to snímek definuje jako velmi silné autorské dílo. Film vznikal hlavně v Belgii, ale také v Nizozemsko, Bulharské koprodukci. O kameru filmu se postaral Ton Peters a  z hereckého obsazení musíme zmínit alespoň: Petera Van den Begina, Lucii Debay, Tituse De Voogdt, Bruna Georise, Valentinu Ganevu, Nathalii Laroche a Ninu Nikolinu.

Příběh

Belgický král je zrovna na oficiální státní návštěvě Istanbulu. Není to nic vyjjimečného, prostě zdvořilostní návštěva jako každá jiná. Jenže to netuší, že tato bude přesto velmi důležitá. Během ní se totiž rozpadne jeho země. Najednou tu máme Vlámsko a Valonsko. Šokovaný král se musí co nejdříve vrátit. Jenže kvůli skvrnám na slunci náhle přestane fungovat veškerá letecká doprava a telekomunikace.

Král je v cizí zemi odříznutý od světa. Přitom je naprosto jasné, že tady se hraje o minuty. Belgie je v sázce stejně tak jako její obyvatelé. Král má ale nesmrtelné odhodlání se vrátit. A tak začne jeho dobrodružná cesta například divokým Balkánem. Čeká ho tu život bez příkras a notně zhýčkaný vladař se leckdy dostane do velmi nelichotivých situacích. To by bylo, ale z nich ale nevyburslil se šlechtickou grácií a nakonec se nedostal do své milované země.

Král Belgičanů online

Film Král Belgičanů jsme pro vás přichystali online na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu snad ani být nemůže a my pevně věříme, že této šance bezezbytku využijete.

Závěr

Král Belgičanů je skvělý film. Je to zábavná komedie ale zároveň i drama s hlubokým podtextem. Dívá se na něj opravdu skvěle a my vám tak film opravdu můžeme jenom doporučit ke zhlédnutí. Je to zkrátka inteligentní film každým coulem. A navíc – pokud jste neznali historicko politickou situaci Belgie, tak se třeba i něco přiučíte. Film přitom bez problémů zaujme široké publikum. Za nás tedy jednoznačně doporučujeme. Nenechte si Krále Belgičanů ujít!