Příšerky pod hladinou online

Film Příšerky pod hladinou online ke zhlédnutí. Zábavný animovaný příběh pro celou rodinu. Přesně takový je nový španělský animák, který dostane nejenom vaše ratolesti, ale i vás. U toho samozřejmě nemůžeme chybět a tak jsem si pro vás film připravili online ke zhlédnutí.

Každý kdo má rád povedené animované filmy si rozhodně nemůže nechat ujít ani tento snímek. Na první pohled zaujal i nás a proto vám ho musíme alespoň představit. Film Příšerky pod hladinou šel do českých kin ve čtvrtek 18. 5. 2017. Velmi rychle si získal poměrně slušnou popularitu a my se tady pokusíme rozebrat proč. No snad film zaujme i vás a pustíte si ho s námi online přes internet.

Příšerky pod hladinou online

Tvůrci a herci

Hlavní osobou filmu je mladý režisér Julio Soto Gurpide. Je to jeho teprve první celovečerní film, takže nemá zase tolik zkušeností. Jeho předchozí snímky byly hlavně krátké dokumenty. O to s větším nadšením, ale šel do tohoto projektu. Dokonce je Gurpide i spoluautorem scénáře, na kterém mu pomáhali ještě Mike de Seve a Joe Vitale, Jose Tatay. Hudbu složil Fernando Velázquez. Herecké obsazení není nikterak důležité, protože byste asi stejně nikoho neznali.

Příběh

V nedaleké budoucnosti se moře rozlilo a zaplavilo všechnu pevninu. Lidé se raději odstěhovali na jinou planetu a tak Země zůstala mořským tvorům. A že jich je opravdu požehnaně. Teď jim patří celý svět a tak toho náležitě využívají. Najdou se mezi nimi i hodně prapodivná stvoření. Své by o tom mohla povídat chytrý a milá chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Všichni žijí spokojeně v jednom hlubokém podmořském údolí.

To by ale nebyla taková švanda, kdyby se nic nedělo. Jejich domovu v pomořském údolí, teď hrozí zkáza. A je to částečně i jejich vinou! Proto se musí tato nepravděpodobná sestava vydat vše napravit. Jak už asi tušíte, tak to bude opravdové dobrodružství, jenž je povede napříč všemi moři a oceány. Na nebezpečné výpravě narazí dokonce i na rybí zombies. Horší už to snad být ani nemůže! Na druhou stranu si tak prohlédnout svět od zaplavených oblastí až po ledové arktické oceány.

Příšerky pod hladinou online

Animovaný film Příšerky pod hladinou online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si tento zábavný snímek pro celou rodinu. Tady pro vás máme ukázka s tím hlavním z 92 minut dlouhého snímku. Stojí to za to!

Závěr

Příšerky pod hladinou jsou nepochybně velmi hezkým snímkem, který skvěle zabaví malé i velké. Ačkoliv se nejedná o tak velkolepou produkci, jako má například nedávná „Hledá se Dory”, tak film jako celek se opravdu velmi povedl a přináší povedenou podívanou. Animace je na perfektní úrovni, příběh je napínavé a lokace vyloženě krásné. Co více chtít? Prostě si vyhraďte trochu času a na film se rozhodně podívejte!