Auta 3 online ke zhlédnutí

Animovaná Auta 3 se vracejí! Oblíbený animák od Pixaru je tady už s třetím pokračováním. A u toho nemůžete chybět ani vy. Pojďte si s námi Auta 3 přehrát online. Závoďák Blesk McQueen chce pořád vyhrávat, jenže je to stále těžší. Pomůže mu nová automechanička?

Auta jsou jedním z nejslavnějším animáků poslední doby. Je to rodinná komedie plná dobrodružství, která spolehlivě zabaví malé i velké. To je také důvod, proč si trojku nemůže nechat ujít ani my. Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 22. června 2017, ale dál už si s tím nemusíte dělat starosti. Vy si ho totiž s námi přehrajete hezky pohodlně a jednoduše! Čeká vás celých 100 minut zábavy a nebezpečné rychlosti. Auta už jsou ověřená značka a věříme, že vás rozhodně nezklamou!

Film Auta 3 online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí začínající režisér Brian Fee, pro kterého to byl jeho vůbec první film v této roli. Pro každého je to jednou poprvé. No začít se někde musí. Každopádně měl kolem sebe skvělý team, který celý snímek Auta 3 dotáhl k perfektnímu výsledku. Za zmínku stojí už jména scénáristů, kterými se stali: Kiel Murray, Bob Peterson a Mike Rich. Hlavně Peterson a Rich už mají celkem dost zkušeností.

Máte chuť spíše na českou pohádku a navíc hranou? Pokud ano, tak vám můžeme doporučit nový snímek reřiséra Zdeňka Trošky Čertoviny online ke zhlédnutí. Je to pravá česká pohádka s čerty v hlavní roli.

Sympatické je i obsazení herců a to Owen Wilson, Chris Cooper, Larry The Cable Guy, Bonnie Hunt, Cheech Marin, Nathan Fillion nebo Armie Hammer u kterých ale máme s českým dabingem stejně smůlu. Z dalších profesí jmenujme tedy alespon hlavního kameramana Jeremy Lasku a autora hudby Randy Newmana.

Blesk McQueen je opět v akci.

Příběh

Hlavním hrdinou nemůže být nikdo jiný, než závoďák Blesk McQueen. Nablýskaný červený sporťák, který vždycky snil o závodnické kariéře. Přes mnohé peripetie se k ní nakonec dostal a dokázal i vítězit. Jenže ve sportu nikdy nemůžete vládnout věčně. Na závodní okruhy postupně přichází celá nová generace aut.

Další skvělý animák? Co třeba Já, padouch 3 online

Blesk McQueen postupně zjišťuje, že je nahraný a nedokáže jim stačit. Jsou mnohem rychlejší a agresivnější. Navíc přijde velice vážná havárie přímo při závodu. Někdo ho popostrčí do svoditel a Blesk skončí v kotrmelcích. Je rozbitý na šrot a skoro to vypadá, že na závodění může zapomenout.

Bude tenhle sporťák zase závodit?

Naštěstí se objeví velmi schopná mladá automechanička Cruz Ramirezová. Ta Bleskovi pomůže a navíc i ona sama touží po vítězství. To je správná parta, která se bude moci ukázat na legendárních závodech ve Zlatém písku! Bude to velké a napínavé dobrodružství.

Film Auta 3 online ke zhlédnutí

Přehrajte si film Auta 3 online přes internet. Přichystali jsme je pro vás ke zhlédnutí jenom na vás. Celé přehrávání je opravdu jednoduché a zvládne ho snad každý. Následující trailer vám ukáže všechno hlavní.

Závěr

Auta 3 jsou opravdu velmi povedený animák. Na pokračování jsme si počkali celkem dlouho, což bylo zapříčiněno i odbočkou ve formě snímku Letadla. Každopádně se naši oblíbení hrdinové vrací v plné parádě a opět se bude závodit o vrchol. Film má svůj vtip a šarm. Mladý režisér Brian Fee mu nepochybně dokázal vtisknout obrovskou porci energie. Zkrátka a jednoduše se na to dívá opravdu dobře a my vám film můžeme jenom doporučit!