V utajení online

Film V utajení online ke zhlédnutí. Nový americký akční, v originále pojmenovaný Unlocked, thriller exkluzivně pro vás. Zpříjemněte si léto opravdu povedeným a napínavým filmem od režiséra Michaela Apteda. Rozhodně vás nezklame.

Pro všechny milovníky napínavých akčních thrillerů jsme rozhodně nemohli vynechat snímek V utajení. Jak je známo, tak začátek léta je poměrně hodně skoupí na kvalitní filmy. Moc se toho skutečně neděje. Na konci školního roku běží spousta animáků a vlastně skoro nic jiného. O to víc si pak člověk váží kvalitního akčního filmu. A takovým pro nás bezesporu je i film V utajení, který měl premiéru 6. 7. 2017. Vy však nemusíte utíkat do nejbližšího kina, protože s námi si ho pustíte hezky online.

Film V utajení online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí nesmírně zkušený režisér Michael Apdet. Na kontě má obrovskou řádku filmů – doslova několik desítek, včetně vysokorozpočtových snímků. Z jeho poslední tvorby určitě budete znát Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka, Na divoké vlně nebo Nezdorná vůle. Scénář pak napsal Peter O’Brien, což je přesný opak. Skoro by se dalo říct, že filmový zelenáč, který má na kontě teprve dva filmy. Nicméně jak si brzy dokážeme, tak psát rozhodně umí.

Za kameru se postavil George Richmond a hudbu složil Stephen Barton, což vám asi tolik neřekne. Daleko zajímavější jsou ale určitě jména herců. A v tomto ohledu se můžete těšit například na jména jako Orlando Bloom, Noomi Rapace, Michael Douglas, John Malkovich, Jessica Boone, Brian Caspe, Toni Collette nebo Makram Khoury.

Michael Douglas v jedné z hlavních rolí.

Příběh

Hlavní hrdinka se jmenuje Alice Racine a je to špičková pracovnice FBI. Taková, která opravdu nemá moc srovnání a je nejlepší z nejlepších. Jenže bohužel se účastní akce, která nevyjde. Je z toho obrovský problém a slibně nastartovaná kariéra zřejmě půjde ke kopru. Alice je proto uklizena na londýnskou pobočku k méně zajímavé práci.

Po čase se ale na ni obrátí její šéfové s naléhavým případem. Má sledovat skupinu, která se radikalizuje a hrozí teroristickým útokem. Alice práci přijímá a vlastně je ráda. Netuší, že tentokrát je všechno jinak, že je to bouda, která byla částečně ušita i na ni! Dojde totiž k úniku informací, které ji přímo ohrozí na životě. Co se ale vlastně skrývá za tímto případem?!

Agentka CIA Alice Racine v akci.

Film V utajení online ke zhlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet film V utajení. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Využijte tuto jedinečnou šanci. Čeká vás 98 minut dlouhý akční thriller, který opravdu stojí za to.

Hodnocení

A co říkáme o filmu V utajení online závěrem? Snad jenom to, že se nám opravdu hodně líbí. Po dlouhé době tady konečně máme našlapaný akční snímek plný adrenalinu. Příběh je zajímavý a opravdu dokáže připoutat do křesla. Takové dějové zvraty už se jenom tak nevidí a je to skutečně jenom dobře. Zkušenosti režiséra Michaela Apteda se opravdu nezapřou a musíme říci, že stvořil našlapaný film, který opravu dokáže zaujmout. My vám prostě tento film můžeme jenom a jenom doporučit. Určitě se na něj podívejte!