Axolotl Overkill online

Film Axolotl Overkill online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nové německé drama. Výjimečný snímek, který ocení každý opravdu zapálený filmový fanda. Šestnáctiletá Mifti se snaží odkrýt tajemství života i jeho nejniternějších prožitků.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme film Axolotl Overkill. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Snímek šel do českých kin od 13. 7. 2017, čímž se ale vy nemusíte zaobírat ani v tom nejmenším. Ptáte se jak je to možné? Vlastně úplně jednoduše. My jsme pro vás tento 94 minut dlouhý snímek nahráli a nyní ho tady máme online. Je to příběh mladé dívky, která hledá sama sebe. O dospělých si myslí, že jsou zoufalí, ale tou nejsmutnější osobou je paradoxně ona.

Film Axolotl Overkill online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí mladá německá režisérka Helene Hegemann, která ho natočila podle vlastní knihy. Je to její teprve asi třetí film a dala do něj obrovský kus energie. Asi vás tak nepřekvapí, že ona sama je i autorkou scénáře filmu.

Jak se zorientovat v dnešním světě?

Příběh

Mifti je dospívající dívka, které bylo 16 let. Je drzá a nespoutaná. Život chce poznat po svém a co nejvíc do hloubky. To obnáší nespoutané sexuální orgie a samozřejmě i experimentování se všemi návykovými látkami co jí jenom přijdou pod ruku. Destruktivní styl života se na ní tvrdě podepisuje, ale ona sama má dojem, že to nejhorší, co se jí může stát, je že skončí jako úplně normální člověk.

Mifti to sama moc neví.

Film Axolotl Overkill online ke zhlédnutí

Německý film Axolotl Overkill už na vás čeká pohodně online. To znamená, že si ho můžete přehrát přes internet kdykoliv se vám jenom zlíbí. Video je v perfektní kvalitě. Zatím se sice jedná jenom o ukázka, ta vám ale stejně dobře napoví, zda film za to stojí a nebo ne.

Závěr

Snímek Axolotl Overkill online pro vás. Jak ale toto sociální drama hodnotit? Není to opravdu vůbec nic jednoduchého, ale přesto musíme říci, že nám se snímek jako celek opravdu hodně líbil. Axototl přináší spoustu zajímavých otázek, na než se jenom velmi těžko hledá odpověď, natož pak jednoznačná. A to je podle našeho názoru jenom dobře, protože právě to jsou atributy, jenž by hodnotný film měl splňovat.