Já, padouch 3 online celý film

Animovaný film Já, padouch 3 online už tady na vás čeká ke zhlédnutí. Polepšený zločinec Gru musí čelit vzpouře Mimoňů a navíc zjistí, že má bratra, který také touží po tom být padouch. K tomu všemu se tu pohybuje další velmi bizardní retro zločinec.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Já, padouch 3 který si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma. Film měl svojí premiéru 29. 6. 2017 a právem je považován za nejočekávanější animák tohoto roku. Podaří se mu ale naplnit toto velké očekávaní? To už je i na vás. Každopádně my jsme pro vás snímek nejenom přichystali, ale také vám o něm povíme něco více. Každopádně vám už předem prozradíme, že se můžete těšit na všechny své oblíbené hrdiny a jako celke zkrátka bude tento film stát za to!

Já, padouch 3 online celý film!

Tvůrci a herci

Začneme od tvůrčího teamu, jenž se na Já, padouch 3 podílel. Jako režisér se opět objeví zkušený Pierre Coffin, což je jenom dobře. Je to právě on, kdo stál za úplně všemi díly filmu a dokonce i za snímkem Mimoni, který rovněž sklidil obrovský úspěch. Zdatně mu sekundoval druhý režisér Kyle Balda, se kterým už také dělal na Mimoních a jenž má za sebou i další animáky jako například Lorax nebo hned několik bonusových minifilmečků o Mimoních. Jsou to oni, kdo stvořili celý tento fenomén a dál v něm úspěšně pokračují.

Pokud hledáte další dobrý animák, tak zkuste také Auta 3!

Nezměnilo se ani obsazení scénáristů. Hlavní je dvojice Ken Daurio a Cinco Paul, která se rovněž podílela na úplně všech filmech o Mimoních. Je to opravdu kvalitní dvojice autorů, která ví jak na to! Hudbu pak složil  Hudba Heitor Pereira. No hlavně, že ne Pavol Habera.

Polepšený zločinec Gru.

Příběh

Gru jako polepšený padouch to nemá jednoduché. Pracuje v antipadoušské lize, což je dost náročné povolání. Na scéně se navíc objevil nový zloduch jménem Balthazar Bratt. Je až nebezpečně retro. Oblečení má jak z 80. let a stále ujíždí na audiokazetách a rubikově kostce. Dříve měl dokonce svou vlastní televizní show. Jenže ta už skončila, což ho pořádně namíchlo. Dokonce tolik, že jediné po čem teď touží je pomstím se světu!

Je to právě Balthazar Bratt, kdo unikne Gruovi, načež on dostane padáka. Kromě toho má ale Gru i spoustu osobních starostí. Samozřejmě hlavně o trojice svých nezbedných dcerách, o které se musí postarat nejlépe jak umí.

Antipadoušská liga má spoustu práce!

A teď navíc zjistí, že má bratra! Byly odděleni už jako děti. Jmenuje se Dru a je to celkem sympaťák. Dokonce se rozhodl, že se také vydá na dráhu zločinu! Tedy když ho brácha naučí jak se stát padouchem. Do toho je tu vzpora Mimoňů a zkrátka celé to bude jedno obrovské dobrodružství.

Já, padouch 3 online celý film

Já, padouch 3 online právě pro vás. Přehrajte si přes internet netrpělivě očekávaný film, který vás jistě dostane. Snímek dlouhý 100 minut vám přinese nečekanou porci zábavy a příjemně strávených chvil. Nejlépe s celou vaší rodinou, protože tento film za to opravdu stojí!

Závěr

Já, padouch 3 je opravdu hodně povedený animovaný film, který si drží kvalitu svých předchůdců. Další povedenou ukázku hledejte třeba na Youtube. Daří se mu to opravdu báječně od prvního do posledního okamžiku. Nechybí originální humor, bezvadné audiovizuální zpracování a vlastně i zajímavý a nepředvídatelný příběh. To je něco po čem jsme všichni prahli. Celkově se nám prostě tenhle snímek líbí a můžeme vám ho jedině doporučit.