Milovník po přechodu online

Komedie Milovník po přechodu online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tuto krutě zábavnou americkou komedii. Režisér Ken Marino si pro nás připravil opravdu nespoutaný film, jenž nesnese srovnání s ničím jiným. Chcete být u toho?

Právě a jenom na vás tady čeká originální americký snímek Milovník po přechodu v anglickém originále pojmenovaný poněkud jinak jako: „How to Be a Latin Lover.” Na tom ale vlastně nesejde, protože to hlavní je, že nás čeká opravdu našlapaná 115 minut dlouhá komedie, která vám dá zapomenout na všední starosti. Maximo je neopakovatelný milovník žen, který budí pozornost všude kde se jenom objeví. Jenže ty nejlepší léta už má bohužel za sebou.

Americká komedie Milovník po přechodu online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí zkušený režisér Ken Marino, který má na kontě více než dvě desítky filmů. Možná snad i tři desítky. Je to opravdu zkušený režisér, který se hodně zaměřuje na komedie. Na kontě má úspěšné filmy jako například z poslední doby Zilionáři nebo Millerovi na tripu. O scénář filmu Milovník na přechodu se pak postarala dvojice: Jon Zack a Chris Spain. Oba dva patří spíše k začínajícím scénáristům, ale když spojili síly dohromady, tak ten výsledek jim celkem vyšel. Co se týká technických profesí, tak za kameru se postavil John Bailey a hudbu složil Craig Wedren.

Hlavního hrdinu filmu si zahrál mexický herec Eugenio Derbez. Po jeho boku pak uvidíme například tyto herečky a samozřejmě rovněž i herce: Kristen Bell, Salma Hayek, Raquel Welch, Mckenna Grace, Rob Lowe, Michael Cera, Michaela Watkins, Rob Corddry, Rob Riggle, Rob Huebel. Ve směs to jsou tedy spíše méně známý herci, to ale tomuto snímku na kvalitě vůbec nic neubírá.

Coby je už trochu za zenitem.

Příběh

Maximo je nestárnoucí milovník. Ženy jsou jeho největší vášní a i on měl u nich vždycky úspěch. Tedy vlastně až doposud. Věk už přeci jenom začíná doléhat i na něj. Maximo doposud vedl velmi lenivý a zahálčivý život. Vždycky se jenom poflakoval po veřejných koupalištích, kde balil jednu starší dámu za druhou. Od těch se pak nechávat vydržoval a vedl v celku pohodový život plný relaxace a odpočinku. Zkrátka nemusel dělat vůbec nic.

Ani tohle už mu moc nejde :-)

Jenže to vypadá, že právě prošla Maximova záruční doba, která ho vyřadila do starého železa. Jeho podporovatelka si totiž našla jiného kolouška – mladého prodavače aut. Maximo se tedy ocitá na ulici a má velmi omezený čas na to, aby si našel novou známost. Vzhledem k jeho věku už to rozhodně nebude mí tak jednoduché jako kdysi.

 Film Milovník po přechodu online ke zhlédnutí

Přehrajte si přes internet film Milovník po přechodu online. Máme ho pro vás přímo zde na této webové stránce ke zhlédnutí. Následující video je ve špičkové HD kvalitě a jistě vám napoví, zda tento film stojí za to a nebo ne.

Závěr

Co si myslíme o filmu Milovník po přechodu? Tady je to celkem jednoduché rozhodování. Nás film totiž opravdu velmi zaujal a líbí se nám. Takže vám ho můžeme jenom doporučit. Navíc když pro vás máme film Milovník po přechodu online ke zhlédnutí? Tak opravdu snad není co řešit.