Pobřežní hlídka (2017) online ke zhlédnutí

Film Pobřežní hlídka online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si návrat plážové legendy. Mitch Buchannon, Matt Brody i vnadná Summer se vrací ve svém vlastním celovečerním filmu. A to bude taková jízda, že o ní nemáte skutečně ani ponětí!

Návrat legendy! Přesně tak se dá označit film Pobřežní hlídka, který navazuje na legendární seriál, který se natáčel mezi roky 1989 až 2001. Mimochodem víte, že vzniklo na 242 epizod v 11 sériích. To opravdu není vůbec málo. Tenhle seriálový pocit se zapsal do kultury a z jeho hlavních hrdinů udělal obrovské celebrity. Nyní po více než patnácti letech přichází tvůrci s celovečerním filmem. Ten se sice velmi inspiruje původní Pobřežní hlídkou, ale rozhodně to není to samé. Tentokrát půjde spíše o akční komedii. Moderní a našlapanou energií.

Pobřežní hlídka (2017) online ke zhlédnutí!

Herci a tvůrci

Za filmem stojí režisér Seth Gordon, který patří mezi velmi zkušené tvůrce. Scénář filmu byl několikrát přepracováván a pod ten finální se podepsala trojice: Damian Shannon, Mark Swift, Michael Berk. Zajímavé je i herecké obsazení. Z vedlejších rolí nemůže samozřejmě chybět David Hasselhoff. Jinak ty hlavní postavy obsadili Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach, Jon Bass, Yahya Abdul-Mateen II, Hannibal Buress, Ilfenesh Hadera,

Pobřežní hlídka ve filmové podobě!

Příběh

A o čem to celé bude? Mitch Buchannon má problém, aby udržel svou partu plavčíků na uzdě. Na pláži se motá spousta lidí a takže mají pořád i nějakou práci se zachraňováním. Teď ale dostal na krk ještě mladíka jménem Mat Brody. Elitního plavce, který dokonce reprezentoval na olympiádě. Jenže nikdy neměl moc dobrou disciplínu. Vlastně je to spíš arogantní floutek, který si vždycky dělal co chce.

Mitch Buchannon a jeho team.

Kvůli jednomu incidentu byl teď Matt odsouzen k veřejně prospěšným pracím. Má společnosti sloužit jako plavčík u pobřežní hlídky, z čehož není vůbec nadšený. Jenže nic jiného mu nezbývá. V teamu je navíc i další nováček a to kráska jménem Summer. Je trochu odtažitá, což je ale možná docela přirozené, protože je opravdu nadmíru atraktivní.

A do toho všeho je tu ještě neklidné moře, které vyplaví balíček drog a mrtvolu k tomu. A to je teprve předzvěst toho co má přijít. Ten kdo o tuto zásilku přišel jí totiž bude chtít zpátky. A neváhá přitom vyvolat opravdu neskutečný chaos. I naši plavčíci už budou mít zachraňování dost a nakonec se sami vydají na trestnou výpravu!

Nová filmová Pobřežní hlídka online a zdarma

Chcete celý film Pobřežní hlídka (2017) online ke zhlédnutí? Brzy ho dostanete. Nejdříve se ale podívejte s námi na následující trailer, který vám prozradí, zda tento film skutečně stojí za zhlédnutí. Film měl jinak premiéru v českých kinech 15. 6. 2017 a přináší celých 119 minut zábavy.

Závěr

Nová filmová podoba Pobřežní hlídky se opravdu povedla. Je to sice úplně jiný žánr, ale ten výsledek nakonec stojí za to. Film se řadí mezi svižné akční komedie, zároveň má ale i trochu ze skvělé slunečné atmosféry seriálu. Celý film rozhodně není žádnou parodií, ale vlastně hodně dobrou poctou. Herecké výkony sice nejsou úplně prvotřídní, ale o co jde pochopíte hned. Každopádně jako celek se nám film opravdu hodně líbil a proto vám ho můžeme s klidným svědomým jedině doporučit online ke zhlédnutí. Prostě si ho pusťte a dobře se bavte!