Transformers: Poslední rytíř (2017) online ke zhlédnutí

Film Transformers: Poslední rytíř (2017) online jenom pro vás. Exkluzivně a přímo zde tady pro vás máme už páté pokračování Transformerů režiséra Michaela Baye. Tentokrát se vydáme až do hluboké minulosti, abychom objevili důvod, proč jsou Transforměři neustále přitahováni na Zemi.

Protože v minulosti je klíč k budoucnosti! Protože přesně o tom bude i tento nejnovější pátý příběh Transformers: Poslední rytíř. Předchozí díl měl jenom tak mimochodem premiéru v roce 2013. To čtyřka se vysílá v českých kinech od 22. 6. 2017. Vy se tím však nemusíte nijak zvláště stresovat, protože s námi si přehrajete tento film hezky pohodlně a zdarma. Video už na vás čeká přímo zde v perfektní kvalitě. Samozřejmě vám ale nejdříve prozradíme něco o filmu samotném, abyste věděli, zda vůbec stojí za to.

Transformers: Poslední rytíř (2017) online ke zhlédnutí pro vás.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí skvělý režisér Michael Bay, který se specializuje na akční snímky. Na svém kontě jich má celou řadu a velmi významně z ní ční právě i série Transformers, která započala v roce 2007. Toto akční sci-fi ve velkém stylu se stalo opravdu mega úspěšným. Nyní tedy přichází pátý díl, ve kterém nebudou chybět staří známý hrdinové, nové postavy, ale i prapočátek války lidí a těchto technizovaných vesmírných bytostí.

Co se týká scénáře tak jeho autorem je trio Art Marcum, Matt Holloway, Ken Nolan. Hlavním kameramanem se stal Jonathan Sela a hudbu složil Steve Jablonsky. Z herců musíme zmínit alespoň představitele hlavních rolí a to jména jako: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Peter Cullen, Isabela Moner nebo Stanley Tucci.

Našlapaný film režiséra Michaela Baye.

Příběh

Cade Yeager toho ví o Transformerech opravdu hodně. To že právě probíhá s nimi válka ho velmi trápí a rád by to zvrátil. Možná právě proto neváhá se spojit i s domnělým nepřítelem Bumblebeem. Jejich cesta je dovede až za doktorem Edmundem Burtonem, který je zřejmě největším odborníkem na Transformery na celé planetě. Má zajímavé indicie o tom, že právě zuřící konflikt započal už tisíce let v minulosti

Cage ví, že jedinou cestou je dostat se do minulosti. Zdá se to jako nemožný úkol, ale přeci jenom i brány času je možné prolomit. V tom mu navíc pomohou i oslňující oxfordská profesorka a osiřelá puberťačka Izabella. Tenhle netradiční, ale velmi odhodlaný team bude cestovat až do doby výstavby slavného Stonehenge, aby zjistili jak to vlastně je. Podaří se zastavit konflikt lidí a Transformerů ještě před jeho vznikem?

Proč se Transforměři vrací na Zemi?

Akční Transformers: Poslední rytíř online celý film

Transformers: Poslední rytíř online pro vás. Chcete si vychutnat celé nové Transformery? My pevně věříme že ano, a v tomto ohledu jste i na té správné webové stránce. My vám to moc rádi umožníme. Snímek je dlouhý 151 minut a pohybuje se na hranici žánrů: akční, dobrodružný, sci-fi a thrilleru. Samozřejmě je to v první řadě povedený blockbuster.

Závěr

Doporučíme vám nové Transformery a nebo ne? Rozmýšlení tady opravdu není moc potřeba, protože nám se film opravdu hodně líbit a věříme, že i pro vás bude opravdu nevšední a našlapanou podívanou. Michael Bay je mistrem akčních filmů – vždyť také netočí nic jiného. Výsledkem je akční řežba od začátku až do konce. Film má zajímavý příběh, který vás nenechá ani chvilku vydechnout. Jak začala válka? Kam zmizel Optimus Prime? Skončí to někdy? To jsou jenom některé z nových otázek, která vám jistě vyvstanou na mysl. Za nás jednoznačně Transformers: Poslední rytíř doporučujeme.