Mumie (2017) online ke zhlédnutí

Film Mumie je tady online ke zhlédnutí. Tedy alespoň jeho nová verze natočená v roce 2017 s Tomem Cruisem.  Bude to opravdu napínavá podívaná, která ale bude stát za to. Je to příběh princezny Ahmanet, která byla za své hrůzné činy mumifikována za živa. Teď po více než 2.000 letech se znovu probouzí.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme si přichystali na této webové stránce online ke zhlédnutí snímek Mumie nebo-li v anglickém originále „The Mummy.” Film měl svojí premiéru ve čtvrtek 8. června 2017, ale to vám ani v nejmenším nebrání pustit si ho hned teď. Rozhodně je o co stát, to vám můžeme slíbit. Právě proto jsme snímek nahráli a nyní vám přinášíme Mumii ke zhlédnutí.

Mumie (2017) online ke zhlédnutí pro vás.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí už poměrně hodně zkušený režisér Alex Kurtzman, který toho má na kontě už opravdu hodně. Poslední roky režíroval mnohé velmi zajímavé filmové pecky jako například: Amazing Spider-Man 2 (2014), Star Trek: Do temnoty (2013) nebo Kovbojové a vetřelci (2011). Tentokrát se vrací, aby oživili skoro už klasický film. I když tentokrát to bude o dost ostřejší, než skoro komediální verze s Brandonem Freiserem z roku 1999.

Scénář k filmu napsala hned trojice scénáristů a to David Koepp, Christopher McQuarrie, Dylan Kussman. Za kameru se postavil Ben Seresin a hudbu složil Brian Tyler. Tím se ale dostáváme k tomu nejzajímavějšímu, což je bezesporu herecké obsazení. Hlavní roli totiž vzal na svá bedra fenomenální Tom Cruise. Tomu pak budou po boku asistovat další skvělý herci jako například Sofia Boutella, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet nebo Courtney B. Vance. To je opravdu silné obsazení, která jasně prozrazuje, že tohle je film první třídy!

Příběh

Podíváme se více, než 2.000 let do minulosti. Byla to mytická doba, kdy nejmocnější civilizace na zemi byla ta Egyptská. Té vládli mocní faraoni, kteří byly kladeni na úroveň bohů. Mnozí z nich skutečně používali i velmi temné rituály. To je ostatně i příběh ambiciózní princezny Ahmanet. Té byla přislíbena vláda, ale ona se nemůže dočkat až usedne na trůn. Neváhá se proto spojit ani s temnými silami.

Jenže za to jí stihne trest. Ten nejhorší, jaký si vůbec dovedete představit. Princezna je mumifikována za živa pohřbena na tak odlehlém místě, aby jí už nikdy nikdo nenašel. Tak tomu skutečně bylo po dlouhých 2.000 let. Jenže pak se situace změnila!

Sarkofág objevil dobrodruh Nick Morton společně s pohlednou archeoložkou Jenny Halsey. Převezli ho na další zkoumání do Londýna. To ale netušili, že jeho otevřením rozpoutají hotové peklo. Ani letadlo, které mumii převáží nedoletí do cíle.

Film Mumie (2017) online ke zhlédnutí

Nový americký snímek Mumie jsme si pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Snad vás tento trailer dobře naladí, abyste se podívali i na plnou verzi filmu.

Závěr

Nová Mumie se opravdu povedla. Je to napínavý film plný akce. Oproti téměř dvacet let starému filmu ubyl humor a přibyl horor. Novému filmu nechybí akce ani temná stránka, což se nám na něm opravdu maximálně líbí! Celkově je to vyvážené dílko a u jeho přesných 100 minut se určitě nebudete ani chvilku nudit. Před režisérem Alexem Kurtzmanem smykáme pomyslný klobouk, protože se mu jeho dílo povedlo. Tak si ho nenechte ujít.