Vetřelec: Covenant online

Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí přímo zde. Ridley Scott se pustil do pokračování svého asi nejslavnějšího filmu. První Vetřelec spatřil světlo světa už v roce 1979. Ten zatím poslední je zpět nyní. Opět se vydáme do temného vesmíru. Lidstvo chce osídlit vzdálenou planetu, to ale netuší, že planeta kterou si vybralo je mnohem nebezpečnější, než se zdá.

Oscarový režisér Ridley Scott patří k největším profíkům v Hollywoodu. Na kontě má obrovskou řadu skvělým filmů. Nyní na sklonku své kariéry se rozhodl vrátit k sci-fi filmům, což kvitujeme s opravdovým povděkem. Nejdříve natočil snímek Prometheus, pak velmi povedeného Marťana a teď se rozhodl oživit i svojí největší legendu. Vetřelec: Covenant! Tak u toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme si pro vás tento film z 18. 5. 2017 připravili online ke zhlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše na pár kliknutí.

Film Vetřelec: Covenant online pro vás.

Tvůrci a herci

Jak už jsme zmínili, tak za filmem Vetřelec stojí fenomenální Ridley Scott. Na kontě má hned tři oscarové sošky za režii za filmy: Thelma a Louise, Gladiátor a Černý jestřáb sestřelen. Je to veterán světové kinematografie, který nepřestává točit ani ve svých téměř 80 letech. A je to jenom dobře, protože stále umí!

Co se týká scénáře, tak ten napsal velmi zkušený John Logan společně s Dantem Harperem. Hudbu složil Jed Kurzel a za kameru se postavil Dariusz Wolski. Scottovi se podařilo dát dohromady opravdu perfektní team maximálně nadšený pro věc.

Co se týká hereckého obsazení, tak si ve filmu zahráli Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir a Carmen Ejogo.

Příběh

Lidstvo touží kolonizovat cizí planety. Ve světla historie se to jeví jako nezbytný předpoklad dalšího přežití. Jenže to není tak jednoduché jak se zdá. Je potřeba se vydat téměř na druhou stranu galaxie. To dostane za úkol posádka lodi Covenant. Nikdo z posádky ale nemá sebemenší tušení, do jak nebezpečné mise se pouští!

Po dlouhé cestě vypadá nový svět téměř jako dokonalý ráj. Ničím nezničený a nádhernou přírodou. Nikdo nemohl tušit, že se zde odehrávají jedny z největších hrůz v celém vesmíru. Přežije řádění mocných bytostí alespoň někdo?

Vetřelec: Covenant online

Film Vetřelec: Covenant online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet ukázku z netrpělivě očekávaného hororového sci-fi snímku. V originále vás čeká 122 napínavých minut plných zábavy.

Závěr

Jaký je nový Vetřelec? Rozhodně hodně povedený! Za náš můžeme film opravdu maximálně jenom doporučit. Ridley Scott je stále v plné síle a jeho filmy jsou nejenom vizuálně podmanivé, ale mají i geniální souhru příběhu a akci. Vyvážit všechny složky bývá to nejtěžší a Ridley Scott to zvládá dokonale. Tady opravdu není moc co řešit, protože nového Vetřelce opravdu musíte vidět hned teď!