Spider-Man: Homecoming online

Film Spider-Man: Homecoming online ke zhlédnutí. Legendární Spider Man je tady s dalším novým filmem. Bude to akční blockbuster ve velkolepém stylu a my pevně věříme, že zaujme i vás. Předpoklady na to rozhodně má!

Dobrých akčních, fantasy, sci-fi fimů není nikdy dost. A tak jsme byly opravdu nadšeni z dalšího vydání legendárního Spider Mana. Na takové filmy se člověk může dívat zkrátka pořád. Opět nás čeká velkolepý snímek s propracovaným příběhem a velkolepými efekty. Film šel do českých kin na začátku prázdnin 6. 7. 2017, s čímž si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. Ptáte se, jak je to možné? Úplně jednoduše. My vám totiž film nabídneme online ke zhlédnutí a je jenom na vás, kdy a jak si ho pustíte.

Spider-Man: Homecoming online přímo teď.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí režisér Jon Watts . Není to žádný zelenáč. Na druhou stranu ani přespříliš zkušený tvůrce. Na kontě má zatím jenom méně známé filmy, ale to se s novým Spider Manem jistě změní. Jako předloha posloužila komiksová kniha od Stana Leeho a Steva Ditka. Na scénáři se podílela hotová armáda pisálků a to konkrétně:        John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Christopher D. Ford a Chris McKenna. Z technických profesí určitě jmenujme hlavního kameramana Salvatore Totina a autora hudby Michaela Giacchino.

Herecké obsazení tvoří především méně známý herci, ale to nezmená ani v tom nejmenším, že by byly nekvalitní. Můžete se tak těšit na jména jako Tom Holland (známý už z Captain America), Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Ric a další.

Pokud máte rádi jiný druh fantasy, tak zkuste třeba nové Piráty z Karibiku.

Ironman plus Spiderman.

Příběh

Mladý Peter Parker je doslova nadšený z nových možností, které před ním vyvstávají. Nejenom, že objevil své nové pavoučí schopnosti, ale dokonce si zabojovat společně s Avengers pro záchranu tohoto světa. Nastal čas, aby se vrátil domů. Opět bydlí se svojí tetou Mary a žije běžným životem. Tedy pokud se tomu tak dá říkat. Z povzdálí na něj dohlíží Tony Stark jako takový jeho mentor.

Prvotřídní akční blocbuster!

Jak už ale asi tušíte, tak taková idylka nemůže trvat věčně. Na scéně se totiž objevuje úplně nový záporák jménem Vulture! Je pekelně nebezpečný a odhodlaný vzít si cokoliv bude chtít. Je vůbec možné ho zastavit? Spider Man pro to samozřejmě udělá vše. Čekají nás nervy drásající souboje plné adrenalinu a napětí.

Film Spider-Man: Homecoming online

Spider-Man: Homecoming online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet tento netrpělivě očekávaný návrat pavoučího může. Věříme, že rozhodně nebudete zklamáni a čeká vás naprosto luxusní podívaná. Zkrátka maximální zážitek.

Závěr

Jak hodnotit nového Spider-Mana? Nám se velmi líbil. Nová krev v podobě režiséra Jona Wattse je opravdu hodně znát a na filmu se projevila opravdu dobře. Silná předloha, perfektní audiovizuální zpracování a k tomu obrovská dávka energie. Na tento film se zkrátka dívá skvěle a my vám ho můžeme jedině doporučit. Příběh je zajímavý a má zvraty, které opravdu člověk nečeká. Co více si jenom přát? Snad opravdu jenom to, abyste si ho nenechali ujít ani vy!