Válka o planetu opic online

Film Válka o planetu opic online ke zhlédnutí. Legendární série Planeta opic je tady s úplně novým filmem. Takovým který vám zatají dech. Stojí za to? Nejenom na to vám odpovíme v této recenzi. Samozřejmě nebude chybět ani film k přehrání online.

Máte rádi ságu Planeta opic? Věříme, že patříte mezi zástupy věrných fanoušků a v tomto případě jste tu určitě na správné adrese. Přímo zde totiž exkluzivně a jenom na vás čeká nový film Válka o planetu opic. Čeká vás celkem 143 minut akčního, dobrodružného sci-fi inspirovaného knihou Pierra Boulle. Režie se ujal zkušený Matt Reeves, který připravuje i nového Batmana, takže je rozhodně na co se těšit. Válka mezi lidmi a opicemi je v plném proudu a vůbec není jasné, kdo nakonec zvítězí!

Válka o planetu opic online.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí zkušený režisér Matt Reeves, který má na kontě téměř desítku filmů. Hodně zabodoval například se svým filmem Monstrum z roku 2008. Je to také on, kdo v roce 2014 natočil Úsvit planety opic.

Ceasar vede opice do války proti lidem.

Příběh

Děj filmu nás zavede přesně dva roky po událostech předchozího úsvitu. Inteligentní šimpanze Caesara se ujímá vlády nad opicemi a jeho tlupa sílí každým dnem. Válka je bohužel na spadnutí.

Film Válka o planetu opic online ke zhlédnutí

Koho svět to nakonec bude?

Film Válka o planetu opic online ke zhlédnutí

Přehrajte si přes internet film Válka o planetu opic online. To je opravdu šance, kterou si nemůžete nechat jenom tak ujít. Za nás vám můžeme tento skvělý snímek opravdu jenom doporučit ke zhlédnutí a pevně věříme, že rozhodně nebudete zklamáni. Video je sice jenom ukázka, ale je v perfektní kvalitě a víc než co jiného vám napoví, zda se jít podívat na celý film a nebo ne!

Závěr

Válka o planetu opic je opravdu povedený film. Známý svět oživuje v úplně nové a moderní sáze. Tahle série si zaslouží opravdu velkou pozornost milovníků sci-fi, protože žádného fanouška žánru zaručeně nezklame!