Film Smrtihlav online

Nový film Smrtihlav online ke zhlédnutí. Film který znovu rozkrývá nejenom okolnosti atentátu na Reinharda Heydricha, ale hlavně samotnou osobu tohoto prominenta Třetí říše. Velmi rychle se vypracoval na jednoho z nejmocnějších mužů své doby. Byl za to ochotný dát i tu nejtvrdší daň.

Přímo zde jsem pro vás připravili film Smrtihlav. Po povedeném Anthropoidu je to už druhý film, který se zaobírá osobou Reinhard Heydrich a atentátu na něj. Tentokrát ale není tolik zaměřený na samotný čin a parašutisty, ale spíše na osobu samotného protektora. Jak se dokázal tak rychle vypracovat v hierarchii nacistického Německo. Co stálo za jeho úspěchem i zajímavých příběhem. To se pokusí rozkrýt tento koprodukční film natočený v produkci: Francie, Belgie, Velké Británie a USA.

Film Smrtihlav online ke zhlédnutí.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí mladý francouzský režisér Cédric Jimenez, pro kterého to byl jeho teprve třetí film. Nadšený filmový tvůrce už za sebou ale má spoustu zkušeností z různých rolí. Kromě režie si vyzkoušel i herectví, scénáristku a produkci. Samozřejmě se tak podílel i na scénáři, který napsal ještě společně s Audrey Diwan a Davidem Farrem. Jako předloha jim posloužila kniha od Laurenta Bineta.

Co se týká dalších profesí, tak za kameru se postavil Laurent Tangy a hudba složil Guillaume Roussel.

A herci? Ani ty nemůžeme opomenout. Ve filmu Smrtihlav online si tak zahráli například: Rosamund Pike, Jason Clarke, Mia Wasikowska, Jack O’Connell, Jack Reynor, Geoff Bell, Enzo Cilenti, Thomas M. Wright, Oscar Kennedy, Volker Bruch, Barry Atsma nebo Jim Sturgeon.

Příběh

Příběh filmu Smrtihlav je notoricky známý a přesto v mnohém neobjevený. Všichni se totiž zaobírají samotným atentátem, ale nikoliv už osobou Reinharda Heydricha. Tento film má ale za cíl to změnit! Chce ukázat vzestup a kariéru tohoto mocného muže, který se velmi rychle vyhoupl mezi nacistické špičky. Stal se prominentem, kterému se nemohl nikdo postavit a jeho plány byly zřejmě ještě velkolepější, než si mohl kdokoliv představit.

Jenže kdo to vlastně byl Heydrich? Jaký to byl člověk? Co ho vedlo, motivovalo a formovalo? Přesně tyto otázky chce rozkrýt i tento hodně zajímavý snímek. Chce ukázat nejenom do nekonečna omílaný atentát, ale hlavně důvody proč musel být uskutečněn. Chce ukázat to čiré zlo, které nemá v lidských dějinách srovnání.

Film Smrtihlav online ke zhlédnutí

Film Smrtihlav měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 8. června 2017. To vy však nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Vy si ho přehrajete hezky s námi pohodlně online. Video je v perfektní kvalitě a snad vás příjemně navnadí i na celý film.

Závěr

Smrtihlav je opravdu zajímavý film. Je to velmi temné drama, blízké ale nikoliv podobné dokumentu. Je to strhující příběh lidských dějin i přiblížení osobnosti, která se jenom tak lehce nedá pochopit. Je dobře, že se tématu chytla zahraniční produkce, která tento příběh ukázala v úplně jiné rovině, než jsme zvyklý. Výsledek je sice děsivý, ale stojí za to. Film Smrtihlav vám rozhodně musíme doporučit všemi deseti ke zhlédnutí.